Trainer en coach Luc van Esch
Ik werk sinds 2005 fulltime met groepen en individuen als zelfstandig trainer en coach op het gebied van persoonlijke en intuitieve ontwikkeling. Na 9 jaar ervaring als manager in het bedrijfsleven binnen marketing en sales, ben ik middels mijn werk als trainer, o.a. bij Schouten & Nelissen via diverse certificeringen en trainingen opgeleid tot professioneel (mindfulness)trainer en gediplomeerd Co-Active Coach. 

De periode waarin ik werkte als National Account Manager en Interim Manager was een belangrijke periode waardoor ik juist heb mogen ontdekken wat ik echt belangrijk vond. Ik dacht altijd dat ik wist wat ik wilde. Tijdens de trainingen die ik zelf volgde, merkte ik echter dat er een verschil was tussen wat ik deed en wat ik wezenlijk belangrijk vond. Mijn binnenwereld en buitenwereld klopten niet met elkaar. Rond mijn 30ste kon ik niet meer om mezelf heen. Daardoor hebben zich ook in mijn buitenwereld grote veranderingen voorgedaan zoals nieuwe baan, huis en vriendin.

Ik ging verder als zelfstandig interim-manager en later als trainer en personal coach. De afgelopen jaren heb ik diverse opleidingen en cursussen gevolgd op gebied van coaching, training, meditatie en persoonlijke en intuitieve ontwikkeling, voornamelijk bij Schouten en Nelissen en het Centrum voor intuïtieve ontwikkeling. Bij Schouten en Nelissen geef ik sinds 2007 als freelancer trainingen op het gebied van persoonlijke ontwikkeling, communicatie, commercie en gedragsverandering voor individuen en teams. Vanuit ontdek jezelf staan persoonlijke en intuitieve ontwikkeling centraal.  

Van jongs af aan stond ik open en was ik bewust van anderen, hun gevoelens en emoties. Het is mijn zoektocht geweest om bij mezelf aan te komen en te blijven, zonder de verbinding met anderen te verliezen. Ik blijf in ontwikkeling en leer nog steeds van elke ontmoeting meer over mezelf en de ander. Vanuit Ontdek Jezelf staan dan ook centraal:
Mindfulness: In het nu zijn, aanwezigheid, bewustzijn van jezelf en accepteren wat er is.
Mindfulness in communicatie: Jezelf zijn en blijven. Bewustzijn van jezelf in contact met de ander. 
Mindfulness en intuitieve ontwikkeling: Contact met je eigen wijsheid en jezelf kennen in de ander. 


Wil je mijn CV zien, klik dan hier voor een totaaloverzicht.